Akce v měsíci květnu a červnu 2019

Květen:

MUZIKOHRANÍ

14.5.2019 – od 9.30  – 11 hod + následné uspávání. Představení nástrojů formou pohádky. Děti si budou moci některé hudební nástroje vyzkoušet. Vybíráme 50,- Kč / dítě.

VÝCHOVNÝ KONCERT ZUŠ OPOČNO

20.5.2019 – Starší děti pojedou do Opočna na výchovný koncert. Jedeme linkovým autobusem. Odjezd v 9.17 hod z Přepych, příjezd okolo 12.30 hod. Vybíráme 40,- Kč (vstupné + doprava).

Červen:

DIVADLO JoJo

13.6.2019 – dobrodružná pohádka ze safari SARKA FARKA. Od června budeme vybírat 50,- Kč/ dítě.

VÝLET DO ZOO DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM

Na výlet pojedeme koncem června, datum bude upřesněn. Od spolku ProPřepychy jsme dostali peněžní dar v hodnotě 8 000,- Kč a tato částka bude použita na školkový výlet. Pokud by výše výletu přesáhla tuto darovanou částku, vybrali bychom peníze za výlet zpětně.

ZAHRADNÍ SLAVNOST

Tato akce proběhne koncem června na zahradě MŠ, datum bude upřesněn. U této příležitosti se rozloučíme s dětmi, které nastupují do 1. třídy ZŠ.